• Výsledky geografickej olympiády

Evička Jančovičová   2. miesto

Filipko Molnár       3. miesto

Úspešný riešiteľ: Emma Ciara Hajdú, Lucka Brdečková

Kategória F (šiestaci, siedmaci)

Stelka Vinczeová       1. miesto

Adamko Markovics  2. miesto

Danko Nagy               3. miesto

Úspešný riešiteľ: Oliver Bíro, Larka Letková, Filipko Šimkovič, Elizabeth Kojšová, Nelka Gabrišková, Lea Durbáková

Kategória E (ôsmaci, deviataci)

Noémi Szighardt       1. miesto

Anička Jančovičová  2. miesto

Emmka Markovicsová 3. miesto

Úspešný riešiteľ: Paťko Poór, Viki Heringesová, Lucka Štofová, Natálka Majerníková

Každému súťažiacemu ĎAKUJEME a postupujúcim na okresné kolo gratulujeme 😊

• Mikuláš v Novej Dedinke

• Milí rodičia,

v dňa 3.12.2022 sa v našej obci uskutoční akcia Mikuláš.

Radi by sme využili túto príležitosť a za školu zorganizovali predajný stánok. Na to však potrebujeme aj Vašu pomoc formou upečenia Vašich chutných koláčikov prípadne slaného pečiva. Ak máte chuť a čas upiecť koláčiky, potešíme sa. Do predajného stánku to môžete priniesť v sobotu 3.12.2022 od 12.00 hod. Dobrovoľníci v stánku to preberú.

Zišla by sa aj pomoc pri stavaní stánku. Ak má niekto možnosť prísť pomôcť postaviť stan, dajte nám prosím vedieť. Stan sa bude stavať o 10.00 hod.

Ďalšou možnosťou výpomoci je zapožičanie ozdôb na výzdobu stánku - svetielka, čečinový veniec a malý stromček. Ak by mal niekto možnosť pomôcť touto formou, ozvite sa prosím p. Karin Štiglicovej 0902 038 046.

Výťažok z akcie bude použitý na spríjemnenie školského prostredia pre naše deti, preto neváhajte a pomôžte nám deťom skrášliť ich školu!

OZ Deti Slnka ND a triedni dôverníci

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

• Čas vianočný sa už blíži a my sme veľmi radi, že sme opäť súčasťou projektu: "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok."

Ak sa chcete aj vy pridať, môžete svoje krabičky pripravené podľa pokynov odovzdať vo svojich triedach od 23.11.-5.12.2022

Vopred ďakujeme!

• Poplatok ZRPŠ

• Poplatok ZRPŠ zostáva nezmenený - 20,- Eur. Poplatok sa platí za rodinu, čiže ak má v škole rodina 2 a viac detí, platí sa len 1x  20 Eur. Uvádza sa meno a trieda najmladšieho dieťaťa, najlepšie je to uviesť do poznámky, aby sa lepšie spárovali platby.

Čislo účtu zostáva nezmenené: SK91 0900 0000 0050 5090 7869